2012-09-18

"Po stronie mroku" - premiera!

Długo wyczekiwane "Po stronie mroku" już jest! Na razie do nabycia tylko w serwisie RW2010, ale od przyszłego tygodnia pójdzie do szerszej dystrybucji w księgarniach elektronicznych: m.in. Empik, Gandalf, Virtualo.

Opis wydawcy:     
Piekło ma wiele obliczy, a wszystkie one stanowią część planów Stwórcy.
Na odwieczną machinę przeznaczenia składają się miliony pojedynczych trybików. Takich jak hiszpański alchemik El Claro, wojowniczka Sangre Veland, rudy demon Samir von Katzenkrallen czy jedenastoletnia strzyga Maszka.
Dwanaście opowiadań połączonych wspólnym motywem Szeolu zabierze was w podróż przez różne czasy i miejsca – od współczesnej codzienności po rubieże zaświatów, od średniowiecznych Karpat po zbombardowane Nagasaki i płonące World Trade Center. 

Agnieszka Hałas jest heretyczką i kilkaset lat temu za takie pisanie spłonęłaby na stosie. „Po stronie mroku” nie ma bohaterów, dobro nawet po śmierci staje się narzędziem władzy. Jedyną ucieczką z tego piekła / nieba będą więc strzępy ziemskich uczuć, za które płaci się tu wysoką cenę.
-- Paweł Ciećwierz 

Tutaj można obejrzeć trailer, a tutaj - przeczytać wywiad z autorką (zamieszczony przez magazyn QFant jakiś czas temu).

Krótkie wyjaśnienie dotyczące kupowania w serwisie RW2010 - obowiązuje tam system prepaid: należy się zarejestrować i doładować konto odpowiednią liczbą złotych, a potem można już bez przeszkód ściągać książki. Tutaj dokładna instrukcja, jak kupować utwory.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz