2013-11-13

Zdjęcia z Falkonu (2)


Druga porcja co ciekawszych zdjęć z Falkonu robionych moim aparatem. Jakoś tak wyszło, że z obiektywem krążyłam głównie wokół stoisk handlowych, bo nie dość, że są malownicze, to nie poruszają się i nie uciekają ;)Stoisko Mad Artisans - biżuteria steampunkowa.Manga i anime, czyli szał kolorów.To było, zdaje się, stoisko gier historycznych (?) Budziło skojarzenia z luksusowym kasynem, nie wiem, do jakiego stopnia zamierzone.Stoisko ze strojami historycznymi i fantasy.


  

Dzielna wojowniczka Lia - solo......i z równie malowniczym towarzyszem.Księgarnia Solaris, czyli otchłań pokus. Książki, książki, książki. I jeszcze więcej książek.
Esensja & friends w poniedziałek, krótko przed pożegnaniem. Od lewej: niżej podpisana, Istvan Vizvary, Lowenna (forum Latająca Holera), Anna Kańtoch.Barek konwentowy w poniedziałek. Ostatni konwentowy lunch, ostatnie dyskusje.Martva przy stoisku ze swoimi wyrobami.Shenra i Martva (forum Latająca Holera).Gry. Dużo gier. Na ekranie zaraz obok leciał ładny trailer do gry historycznej "Westerplatte".W poniedziałek ok. godziny 15 Lowenna i mawete grają w coś jasnymi i ciemnymi kulkami (obserwowałam ich dłuższą chwilę, ale nie byłam w stanie załapać reguł), a Milena Wójtowicz kibicuje.I ostatnie zdjęcie, miłe memu sercu: nowiutkie egzemplarze "W mocy wichru" :)


5 komentarzy:

 1. Gra to 'Pylos'. Jest fantastyczna ponieważ ogrywam mawete ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta wojowniczka pierwsza klasa!

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wojowniczka była cudna :) A jak pięknie walczyła!

   Usuń
 3. Zazdroszczę wizyty w takim miejscu, bo jakoś dziwnie rozgrywają się zawsze daleko ode mnie ;) Stoisko ze strojami podoba mi się najbardziej! Wojownicy też niczego sobie :)

  OdpowiedzUsuń