2014-06-06

Klub Esensji i antologia "Kot na sznurku"

 
Uwaga, uwaga! Esensja ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków do udziału w nowej inicjatywie!
 
Klub Esensji z jednej strony szansa dla czytelników na otrzymywanie atrakcyjnych bonusów, z drugiej strony nowatorski sposób wsparcia serwisu. Esensja nadal pragnie dostarczać w formie serwisu darmowych treści kulturalnych wysokiej jakości, ale koszty utrzymania serwisu nie są niestety niskie. Mamy więc nadzieję, że ta obopólnie atrakcyjna formuła wsparcia Esensji spotka się z Waszą akceptacją.
 
 
JAK WSTĄPIĆ DO KLUBU?
 
Przystąpienie do Klubu nastąpi po wpłaceniu kwoty minimum 5 zł na konto Esensji do końca czerwca 2014 roku.
 
W tytule wpłaty należy wpisać słowa „Klub Esensji” i podać swój adres e-mail, na który powinny zostać wysłane materiały bonusowe. Adres nie będzie wykorzystywany w innych celach. Żadne inne informacje oprócz adresu e-mail nie są wymagane. 
 
Wpłaty należy dokonać na konto nr 51 1140 2017 0000 4802 0724 0973.
 
 
CO ZYSKUJĘ, WSTĘPUJĄC DO KLUBU ESENSJI?
 
– każdy klubowicz, który do końca czerwca 2014 r. wstąpi do Klubu otrzyma e-book „Kot na sznurku” – zbiór opowiadań zaprzyjaźnionych z Esensją autorów. Antologia będzie dostępna w formatach ePub i html i wysłana na adres e-mail podany przy wpłacie.
– każdy klubowicz otrzyma kod rabatowy na 5% zniżki w księgarni MadBooks.pl, ważny do końca października 2014 r.
– osoba 1, 2, 3, 30, 60, 90, 120, etc. spośród wpłacających otrzyma wybraną książkę z puli patronatów Esensji. O kolejności decyduje data zaksięgowania wpływu. Na podany adres e-mail zostanie wysłana prośba o podanie adresu wysyłki i wybór książki z naszej listy.
– osoba, która do końca czerwca 2014 r. dokona NAJWYŻSZEJ WPŁATY (przypominamy, że kwota 5 zł to kwota minimalna) otrzyma dodatkowo PACZKĘ POPKULTURALNĄ – atrakcyjny zbiór książek, komiksów i filmów. W przypadku, gdy zaistnieje więcej niż jedna najwyższa wpłata, nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza dokonała wpłaty (decyduje data księgowania na naszym koncie).
– w kolejnych edycjach klubu będziemy pracować nad kolejnymi bonusami. Sugestie i pomysły mile widziane.
WSTĄP DO KLUBU ESENSJI! UZYSKASZ ATRAKCYJNE BONUSY, A PRZY OKAZJI WSPOMOŻESZ NASZ SERWIS, POZWALAJĄC MU NA PRZYGOTOWYWANIE NOWYCH, CIEKAWYCH MATERIAŁÓW!
Numer konta: 51 1140 2017 0000 4802 0724 0973
 
 
O ANTOLOGII OPOWIADAŃ
 
Za miriadą iluzorycznych światów, które łączy ponury sekret, czeka was wesołe powitanie w kosmicznej bazie wojskowej, potem zaś – krwawe polowanie na króla sawanny. W górach odległej krainy będziecie tropić złowrogiego upiora, a później śledzić cyber-najemniczkę w realiach niedalekiej przyszłości. Muśnie was styropianowe skrzydło przebierańca, posłuchacie rozmów psów i kotów, a gdy zapadnie noc, udacie się na cmentarz i wysłuchacie spowiedzi wskrzeszonej dziewczyny, dbając, by nie zwęszył was piekielny ogar. Zjadłszy futurystyczny podwieczorek w plastikowym towarzystwie, na koniec staniecie oko w oko z tajemniczym i strasznym zwierzęciem, którego imienia nie zna nikt. Panie i panowie, przed wami latająca menażeria Esensji – antologia „Kot na sznurku”.
 
 
 
 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz