2014-06-24

Recenzja "Kota na sznurku" i problem techniczny


<!-->Niestety, chochliki drukarskie grasują również w ebookach... Otrzymaliśmy sygnał, że wersja .epub antologii "Kot na sznurku" nie wyświetla się prawidłowo na wszystkich czytnikach - u niektórych użytkowników ucięta jest ponad połowa mojego opowiadania "Cena, której zażądała Nyht". Sprawdzamy właśnie, czy problem tkwi w samym .epubie, czy może te osoby otrzymały nieprawidłową wersję pliku. Jeżeli dostaliście antologię, a korzystacie z czytnika .epubów, sprawdźcie, jak jest u Was. Opowiadanie powinno mieć 7 rozdziałów i kończyć się słowami: "Młody pasjonat wiedzy tajemnej, który przybędzie tutaj. Trudno o bardziej obiecujący obrazek."

Osoby, które wpłaciły na Klub Esensji, a nie otrzymały jeszcze antologii, prosimy o cierpliwość - opóźnienie wynika ze wspomnianego wyżej problemu. Bardzo przepraszamy wszystkich zainteresowanych. 
 
Wersja .html antologii jest w porządku - ci, którzy nie potrzebują .epuba, spokojnie mogą czytać .html i się nie przejmować.

Na blogu Leniwiec Literacki ukazała się tymczasem ciekawa dyskusja o naszym projekcie. Ciernik i Pokrzywnica chwalą m.in. opowiadania: "Kredyt" Anny Nieznaj oraz "Plastikowy pies" Istvana Vizvary.
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz