2014-09-09

Klub Esensji - edycja druga

 
Uwaga! Kto jeszcze nie słyszał o Klubie Esensji - czytać, bo właśnie ruszyła druga edycja, która potrwa do końca października. Można wesprzeć działalność serwisu kulturowego, zdobyć ciekawe ebooki (w tym antologię "Kot na sznurku", zawierającą między innymi opowiadania Michała Cetnarowskiego, Pawła Ciećwierza i moje) oraz kod rabatowy do księgarni MadBooks, a przy odrobinie szczęścia wygrać książkę.

Poniżej pełna treść ogłoszenia ze strony www.esensja.pl .

• • •
 
Drodzy Czytelnicy!
 
Pierwsza, ogłoszona tuż przed wakacjami edycja Klubu Esensji, okazała się sukcesem. Wpłaty z Waszej strony były hojne, my staraliśmy się (mimo pewnych przeciwieństw losu), jak najsprawniej i najszybciej obsługiwać klubowiczów i przekazywać bonusy. Rozdaliśmy nasze e-booki z antologią „Kot na sznurku”, rozdaliśmy kody zniżkowe do księgarni MadBooks.pl, rozdaliśmy szczęśliwcom książki. I wszyscy – mamy nadzieję – byli zadowoleni.
 
Szczegóły pierwszej edycji znajdziecie TUTAJ.
 
Aby uporządkować sprawy związane z Klubem, postanowiliśmy drugą edycję opisać bardziej konkretnym regulaminem. Oto on:
 
Regulamin Klubu Esensji
 
1. Klub Esensji to z jednej strony szansa dla czytelników na otrzymywanie atrakcyjnych bonusów, z drugiej strony nowatorski sposób wsparcia serwisu.
 
2. Klub Esensji funkcjonuje w ramach kolejnych edycji. Jedna edycja obejmuje dwa miesiące i wiąże się z określonym zestawem bonusów.
 
3. Aby zostać członkiem Klubu Esensji należy dokonać wpłaty na konto Esensji. W tytule wpłaty należy wpisać słowa „Klub Esensji” i podać swój adres e-mail, na który powinny zostać wysłane materiały bonusowe. Adres nie będzie wykorzystywany w innych celach. Żadne inne informacje oprócz adresu e-mail nie są wymagane – adres jest jednoznacznym identyfikatorem Klubowicza.
 
4. Wpłaty należy dokonać na konto nr 51 1140 2017 0000 4802 0724 0973.
 
5. Klub Esensji wyróżnia dwa rodzaje członkostwa – członkostwo podstawowe i członkostwo pełne.
 
6. Członkostwo podstawowe powstaje po pierwszej wpłacie dokonanej na rzecz Klubu większej od określonej wpłaty minimalnej i jest przyznawane bezterminowo.
 
7. Członkostwo pełne powstaje po wpłacie dokonanej w trakcie dwumiesięcznej edycji Klubu i trwa do zakończenia tej edycji, następnie może być przedłużone przez wpłatę w kolejnej edycji.
 
8. Członkostwo pełne upoważnia do otrzymania wszystkich bonusów Klubu, określonych na daną edycję.
 
9. Członkostwo podstawowe upoważnia do zniżki kwoty opłaty do otrzymania członkostwa pełnego.
 
10. Obecny zestaw bonusów klubowych to:
– darmowy e-book (wysłany mailem, w formacie .epub i .html)
– kod zniżkowy do księgarni MadBooks.pl
– książki dla wybranych Klubowiczów (1,2 i 3 osoba oraz co 30, spośród wpłacających w danej edycji)
– pakiet książek dla osoby, która dokonała najwyższej wpłaty w danej edycji
 
11. Minimalna wpłata w celu otrzymania członkostwa pełnego to 5 zł na jedną edycję Klubu.
 
12. Minimalna wpłata dla osób, które mają już członkostwo podstawowe w celu otrzymania członkostwa pełnego to 3 zł na jedną edycję Klubu.
 
13. Jeśli klubowicz pragnie otrzymać więcej niż jeden klubowy e-book (nie uczestniczył w poprzednich edycjach i pragnie to nadrobić), proszony jest o wpłatę będącą wielokrotnością wpłaty jednostkowej (np. 5, 10, 15 zł) i zaznaczenie w tytule wpłaty, które e-booki chciałby otrzymać.
 
14. Obecnie dostępne są następujące e-booki:
 
 
 
Kot na sznurku (edycja maj-czerwiec 2014)
 
Antologia „Kot na sznurku” jest zbiorem dziesięciu opowiadań, w tym sześciu premierowych. To barwny szwedzki stół fantastycznych pomysłów i konwencji: znajdziecie w niej zarówno science fiction, jak i fantasy w różnych odmianach, odrobinę symbolizmu, zimne tchnienie grozy oraz iskierki humoru. Zawiera m.in. teksty autorów posiadających dorobek książkowy: Michała Cetnarowskiego, Michała Cholewy, Pawła Ciećwierza, Agnieszki Hałas i Grzegorza Wiśniewskiego.
 
 
 
 
Zapomniane perełki (edycja wrzesień-październik 2014 – obecna)
 
Drugi numer specjalny „Esensji” to numer publicystyczny. Poprosiliśmy redaktorów Esensji o wybranie dzieł wartościowych, ale dziś nieco już zapomnianych, po które warto ponownie sięgnąć – bez znaczenia, czy chodzi o filmy, książki, czy innego rodzaju produkty kulturalne. W ten sposób powstała lista pisanych z serca recenzji, które, mamy nadzieję, dopomogą Wam odkryć rzeczy warte uwagi, choć dziś nieco już zapomniane. Zapomniane perełki.
 
• • •
 
 
POGUBIŁEM SIĘ. O CO WIĘC W TYM WSZYSTKIM CHODZI? MOŻECIE TAK W PARU PROSTYCH, ŻOŁNIERSKICH SŁOWACH?
 
Proszę bardzo:
  • Klub Esensji to inicjatywa, która dzięki waszym dobrowolnym wpłatom pozwoli nam utrzymać serwis, a wy otrzymacie dodatkowe bonusy.
  • Te bonusy to e-book, kod zniżkowy, szansa na wylosowanie książki i szansa na pakiet specjalny książek.
  • Wpłaty trzeba dokonywać co dwa miesiące. Obecna edycja obejmuje wrzesień i październik.
  • Minimalna wpłata to 5 zł (nr konta: 51 1140 2017 0000 4802 0724 0973). W tytule wpłaty podaj swój adres e-mail i ewentualnie tytuły e-booków, które chcesz otrzymać.
  • Jeśli wpłacałeś w poprzedniej edycji – minimalna wpłata to 3 zł.
  • Warto wpłacać więcej. Po pierwsze – bo to nam pomoże uatrakcyjniać bonusy Klubu. Po drugie, bo to da Wam szansę na zdobycie nagrody specjalnej – Paczki Popkulturowej za najwyższą wpłatę danej edycji. Zwycięzca, po otrzymaniu przesyłki, napisał do nas: „Dziękuję bardzo za paczkę, jest ona doprawdy zacna.” A to chyba o czymś świadczy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz