2015-05-10

Ogłoszenia lubelskie: Warsztaty literackie w Narnii 11 maja


Jutro, to znaczy w poniedziałek 11 maja, w Domu Kultury "Narnia" (ul. Lwowska 12, Lublin) odbędą się warsztaty literackie - drugie spotkanie w tym roku kalendarzowym (łącznie do końca grudnia planowane jest piętnaście spotkań). Godzina - standardowo od 18:00 do 20:00. W imieniu własnym oraz grupy zapraszam nowych chętnych, nie gryziemy!

Nowi uczestnicy są proszeni o przyniesienie próbki tekstu (wystarczą 2-3 znormalizowane strony, ok. 3-5 tys. znaków ze spacjami) w postaci wydruku lub - jeżeli nie dysponują drukarką - przysłanie tekstu przed warsztatami na adres halas.agn@gmail.com.

W trakcie spotkania będziemy m.in. dyskutować na drażliwy temat motywacji do pisania tudzież organizacji czasu. Wprawdzie ani jedno, ani drugie nie jest moją mocną stroną (gdybym była autorem mniej targanym wątpliwościami, a bardziej zmotywowanym, to kto wie, może zrobiłabym już do tej pory świetlaną karierę ;) ), tym niemniej postaram się przekazać kilka wskazówek z własnego doświadczenia.

Dwa tygodnie temu dyskutowaliśmy nad pierwszym ukończonym pełnowymiarowym opowiadaniem, jakie powstało w ramach warsztatów w Narnii - mam nadzieję, że prędzej czy później będzie można je gdzieś przeczytać. A tymczasem na Szortalu pojawił się kolejny tekst Grześka Woźniaka napisany w grudniu 2014 jako praca domowa na jedno z naszych spotkań:

Grzegorz Woźniak - Przejażdżka

1 komentarz:

  1. całkiem niezłe te opowiadanie, pozdrawiam...

    OdpowiedzUsuń