2016-02-25

Nowe okładki ebookowego "Teatru węży"!


Po długich deliberacjach i wielu wysiłkach grafika - tadaam! Ebookowy "Teatr węży" może się pochwalić kompletem nowych okładek. Nie wiem, jak Wam, ale mnie się bardzo podobają! Projekty graficzne wykonał Mateusz Ślużyński, któremu pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować za cierpliwość, jaką się wykazał, wprowadzając kolejne poprawki i kombinując: lepsza taka zorza czy inna, dać na pierwszym planie białą maskę czy złotą...

Brune w swojej prawdziwej postaci wygląda inaczej niż pan z okładki "Dwóch kart", ale pod którąś z postarzających iluzji, których z upodobaniem używa, spokojnie mógłby się tak prezentować. Za to dziewczyna z okładki "W mocy wichru" to moja Anavri jak żywcem wyjęta z książki.4 komentarze:

 1. Bardzo pasujące! Piękne to złote coś na dole.

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się podoba! Pierwsza maska, jaką grafik próbował wstawić na tę okładkę, była biała z drobnym wzorkiem i spojrzawszy nieuważnie, można było pomyśleć, że to koronkowy staniczek... W ogóle strasznie długo się męczyliśmy, żeby dobrać takie obrazki, które będą pasowały klimatem do treści. Powiem tyle, że Brune na pierwszej wersji okładki do "Dwóch kart" wyglądał trochę jak Michał Żebrowski ;)

   Usuń
 2. On już grał Wiedźmina - i starczy.

  Chomik

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, wracam po eonach niebycia i przykuły mnie okładki. Piękne!

  OdpowiedzUsuń